Pagrindinis » Filmai Online » Nuotykių

Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online


 • Atsisiųsti:
 • 07.05.2017, 20:40

  Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online

   

  Metai: 2015
  Žanras: Fantastinis, Mistinis, Nuotykių
  Aktoriai: George Clooney, Britt Robertson, Hugh Laurie
  Režisierius: Brad Bird
  Kalba: Lietuvių

  Aprašymas: Suvienyti panašaus likimo, buvęs berniukas-genijus, šiandien jau vyras ir išradėjas Frankas (akt. George Clooney) bei mokslinės fantastikos gerbėja paauglė Keisė (akt. Britt Robertson) leisis į pvojingą, tačiau smalsumą kurstančią kelionę per visatas.

  Kadaise, kitoje dimensijoje, egzistavo didingas ir paslaptingas pasaulis pavadinimu „Rytojaus žemė“. Daugybę metų jo gyventojai kūrė savo gyvenimus, statė įspūdingus statinius bei, kaip ir žemės gyventojai, mylėjo, tikėjo ir viltingai ukė rytojaus. Deja, dėl mįslingų įvykių jų ateitis, kaip ir pasaulis, buvo visiškai sugriauta ir sunaikinta.

  Nežinomą pasaulį atradę Keisė ir Fredas stačia galvą ners į painią tiesios paieškų istoriją – kas gi nutiko šiai paslaptingai Žemei ir jo gyventojams... Šių išradėjų kelionė amžiams pakeis ne tik Žemės, bet ir jų pačių likimą.

  Dviejų „Oskarų“ laureatas amerikiečių režisierius Bradas Birdas animacinių filmų pasaulį (jo filmografijoje nuotaikingieji filmukai „La troškinys“ ir „Nerealieji“) išmainė į kvapą gniaužiančią mokslinę fantastiką ir pristato įspūdingų nuotykių kupiną filmą „Tomorrowland“.

  Pagrindinis vaidmuo filme patikėtas charizmatiškajam aktoriui, taip pat „Oskaro“ laureatui George’ui Clooney. Jo kolegomis nepaprastoje istorijoje tapo jaunutė aktorė Britt Robertson, lietuviams matyta filmuose „Anoniminis tėtis“ ir „Klyksmas 4“, bei britas Hughas Laurie visame pasaulyje atpažįstamas iš televizijos serialo „Daktaras Hausas“.

   

   

   
  Kategorija: Nuotykių | | Nuorodos: tomorrowland, (2015), Rytojaus, žemė, nuotykių, online
  Peržiūrėjo: 159 | Siuntėsi: 22 | Reitingas: 5.0/1
  Atsisųsti/Ddownloads

  Viso komentavo: 0
  avatar
  Hosted by uCoz