Pagrindinis Visi serialai Turkų serialai Filmai 2021 Animaciniai Greit rodysim
FilmaiOnline » » Komedijos » Sovietų Sąjunga (2020) online

Sovietų Sąjunga (2020) online

Goodbye Soviet Union

Sovietų Sąjunga (2020) online
Žiūrėti online
Metai: 2020
Žanras: Komedijos
Trukmė: 1h 31min
Režisierius: Lauri Randla
Aktoriai: Elene Baratashvili, Dima Bespalov, Ãlle Kaljuste, Sten Karpov, Niklas Kouzmitchev
Kalba: Lietuvių
Laurio Rundlio komedija - tai filmas apie spalvingą Tarkinenų šeimos gyvenimą paskutiniais sovietmečio metais Estijoje. Johanesas gimė neįprastoje suomių šeimoje. Kai jo motina nusprendė išvykti dirbti į Suomiją, berniukas liko gyventi pas senelius Sillamäe mieste. Johanesas pats turi išmokti gyvenimo realijų. Jis įsimyli savo klasės draugę Verą, kovoja, rizikuoja, gauna bausmę... Viso to fone amžina laikyta blogio imperija subyra. Paminklai Leninui nugalėti, jų vietoje ateina spalvingos barbės ir reklama, niekam nereikia krokodilų genų ir maskviečių, o durys į Vakarus plačiai atsivėrė!


Anonsas
PASIDALINK SU DRAUGAIS!
02.02.2021, 20:50
Žiūrint online Sovietų Sąjunga (2020) online, nepamirškite grotuve pasirinkti geriausios kokybės HD 1080p arba HD 720p
Šiame video yra reklamos, patalpintos tiesiai į filmą! Tai reiškia, kad jame gali būti judantis tekstas ekrane ir balso intarpai, kurie garsiai skamba netinkamiausiomis akimirkomis.
Mes neturime nieko bendra su šia reklama ir būtinai atnaujinsime šį video, kai ji pasirodys be skelbimų!
Pridėti komentarą
Kol kas komentarų nėra. Būk pirmas! Komentarai (0)
Прокомментировать
Введите два слова, показанных на изображении:*

Kodėl žiūrėti pas mus verta?

FilmaiOnline.ucoz.net – tai filmų online svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti savo mėgstamus ir populiaraisius filmus ir serialus. Tai itin patogu, be to, greita ir patikima. Dėl ko verta žiūrėti filmus online? Todėl, kad nereiks gaišti laiko, kol filmas bus parsiųstas ir galėsite jį žiūrėti iškart savo kompiuteryje.

Žiūrėdami filmą online, jūs nesiunčiate katės maiše iš nepatikimų forumų, torrent ar kitų siuntinių svetainių, kuriose failai dažnai būna užkrėsti virusais ar kita žalinga kompiuteriui programine įranga, o kartais praleidę kelias valandas laukdami filmo, gaunate ne tai ko tikėjotės.

Tam, kad to daugiau nebenutiktų, portalas FilmaiOnline.ucoz.net siūlo išklausyti kitų narių nuomonės apie filmą ir be abejo patys galite komentuoti jums patikusį arba nepatikusį filmą bei jį vertinti.