Pagrindinis Visi serialai Turkų serialai Filmai 2021 Animaciniai Greit rodysim
FilmaiOnline » » Dokumentika » Nuostabieji Lūzeriai. Kita planeta (2017)

Nuostabieji Lūzeriai. Kita planeta (2017)

Wonderful Losers: A Different World

Nuostabieji Lūzeriai. Kita planeta (2017)
Žiūrėti online
Metai: 2017
Trukmė: 1h 11min.
Režisierius: Arunas Matelis
Aktoriai: Daniele Colli, Svein Tuft, Paolo Tiralongo, Jos Van Emden, Chris Anker Sørensen
Kalba: Lietuvių
Lietuvių režisieriaus Arūno Matelio dokumentiname filme „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, pasakojama apie tariamų lūzerių, tačiau iš tikrųjų – vienų populiariausių dviračių varžybų pasaulyje „Giro d’Italia“ herojus. Ši dokumentinė kino juosta sulaukė itin didelio pripažinimo visame pasaulyje: net 18 tarptautinių apdovanojimų, 2017 metais buvo pripažinta geriausiu lietuvišku filmu, 2018 metais atstovavo Lietuvą ir netgi siekė “Oskaro” dviejose kategorijose. Filmo herojai žiūrovui atskleidžia nematomą savo gyvenimo pusę: tamsius šešėlius, iš pirmo žvilgsnio nepakeliamus iššūkius, nuopuolius, pralaimėjimus, nepasidavimą ir pasiaukojimą vardan komandos lyderių pergalių. Šie žmonės – tikrieji herojai ir sportinių varžybų karžygiai.


Anonsas
+
PASIDALINK SU DRAUGAIS!
24.04.2021, 19:17
Žiūrint online Nuostabieji Lūzeriai. Kita planeta (2017), nepamirškite grotuve pasirinkti geriausios kokybės HD 1080p arba HD 720p
Šiame video yra reklamos, patalpintos tiesiai į filmą! Tai reiškia, kad jame gali būti judantis tekstas ekrane ir balso intarpai, kurie garsiai skamba netinkamiausiomis akimirkomis.
Mes neturime nieko bendra su šia reklama ir būtinai atnaujinsime šį video, kai ji pasirodys be skelbimų!
Pridėti komentarą
Kol kas komentarų nėra. Būk pirmas! Komentarai (0)
Прокомментировать
Введите два слова, показанных на изображении:*

Kodėl žiūrėti pas mus verta?

FilmaiOnline.ucoz.net – tai filmų online svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti savo mėgstamus ir populiaraisius filmus ir serialus. Tai itin patogu, be to, greita ir patikima. Dėl ko verta žiūrėti filmus online? Todėl, kad nereiks gaišti laiko, kol filmas bus parsiųstas ir galėsite jį žiūrėti iškart savo kompiuteryje.

Žiūrėdami filmą online, jūs nesiunčiate katės maiše iš nepatikimų forumų, torrent ar kitų siuntinių svetainių, kuriose failai dažnai būna užkrėsti virusais ar kita žalinga kompiuteriui programine įranga, o kartais praleidę kelias valandas laukdami filmo, gaunate ne tai ko tikėjotės.

Tam, kad to daugiau nebenutiktų, portalas FilmaiOnline.ucoz.net siūlo išklausyti kitų narių nuomonės apie filmą ir be abejo patys galite komentuoti jums patikusį arba nepatikusį filmą bei jį vertinti.