Home » Files » Filmai Online » Veiksmo

Žvaigždžių karų istorija / Rogue One: A Star Wars Story (2016) online
[ · Download from mirror () ] 08.01.2017, 19:20
Metai: 2016
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Aktoriai: Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk
Režisierius: Gareth Edwards
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Pernai į kino teatrus po 15 metų pertraukos sugrįžusi nauja istorijos dalis „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sumušė kone visus pelningumo rekordus ir įsitaisė trečioje vietoje tarp visų laikų daugiausiai užsidirbusių kino projektų. Prognozuojama, kad panašus likimas ištiks ir „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“.
Pastarasis filmas nėra naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis. Tai – 1977-ųjų filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ priešistorė.
Filmo veiksmas žiūrovus nukelia į laikus prieš „Žvaigždžių karų IV: nauja viltis“ filmo siužetą ir atskleidžia sukilėlių planus.
Sukilėlių komandai atstovauja Jyn Erso (akt. Felicity Jones) ir Cassianas Andro (akt. Diego Luna). Jaunuolių laukia itin atsakinga užduotis – pavogti „Mirties žvaigždės“ planus, kad galėtų surasti jos silpną vietą ir smogti, ir šitaip Visatai sugrąžinti viltį. Būtent ši misija vėliau padės sunaikinti galingąjį Imperijos ginklą.
Daugiau nei įprasta nuožmių mūšių ir kovų, narsūs herojai ir kvapą gniaužiantys iššūkiai – tiems, kurie nori žinoti, kaip viskas prasidėjo.
 
 

 
Lietuvių k.
 Rusų k.
 
Category: Veiksmo | Added by: ADMIN | Tags: Wars, story, star, Žvaigždžių, One:, (2016), online, rogue, karų, istorija
Views: 384 | Downloads: 86 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar