Home » Files » Filmai Online » Veiksmo

Matrica / The Matrix (1999) online
[ · Download from mirror () ] 29.02.2016, 10:49
Metai: 1999
Žanras: Veiksmo, Fantastinis
Režisierius: Andy Wachowski
Aktoriai: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss...
Kalba: Lietuviu

Aprašymas: Kuklus vaikinukas Thomas Andersonas (Keanu Reeves) turi rimtą ir gerai apmokamą darbą stambioje kompiuterinių technologijų firmoje. Tačiau atlikęs privalomus darbdavių reikalavimus, jis puola ieškoti atsakymo apie Matricą.
Jis yra tvirtai įsitikinęs, tai yra gyvenimo prasmė. Jis beveik nemiega naktimis. Tik iš negausių, patyliukais sklindančių kalbų jis girdėjo, kad Matrica - tai beprotiškai žiaurus mechanizmas, kontroliuojantis jo ir kitų žmonių gyvenimus. Jaunuolis žino, kad jis gyvena 1999 m. pabaigoje. Ir karštligiškai nori sužinoti... kas yra ta MATRICA?
Dar Thomas žino vieną vardą - Morfijus (Laurence Fishburne). Tai žmogus, kurio beveik niekas nematė, neturi supratimo, kur jį galima sutikti. Bet iš tų pačių kalbų yra girdėję, kad tai nenusakomai protingas, niekaip nesugaunamas ir labiausiai pavojingas žmogus visoje Žemėje. Thomas Andersenas žinos, kad jeigu jam pavyks kažkaip susisiekti su Morfijumi, tada jis sužinos atsakymą į labiausiai kankinantį klausimą. Tik Morfijus žino atsakymą į svarbiausią klausimą: KAS YRA MATRICA?
 
 

 

 


Category: Veiksmo | Added by: ADMIN | Tags: the, MATRIX, online, Veiksmo, (1999), Matrica
Views: 410 | Downloads: 73 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar