Pagrindinis » Filmai Online » Veiksmo

Londono apgultis / London has Fallen (2016) online


 • Atsisiųsti:
 • 27.03.2016, 21:57

  Londono apgultis / London has Fallen (2016) online
  Metai: 2016
  Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
  Režisavo: Babak Najafi
  Aktoriai: Alon Aboutboul, Waleed Zuaiter, Adel Bencherif, Mehdi Dehbi, Shivani Ghai, Martin Petrushev...
  Kalba: Anglų

  Aprašymas: Specialiųjų efektų ir katastrofų trileris „Londono apgultis“ („London has Fallen“) grėsmę pritraukia dar arčiau mūsų. Istorinės vietos, kuriose daugeliui teko lankytis ir fotografuotis, filme patiria negailestingą sprogstamųjų užtaisų galią.

  Svarbiausių pasaulio šalių lyderiai susirinko į Didžiosios Britanijos ministro pirmininko laidotuves. Nors tai labiausiai saugomas renginys pasaulyje, jo metu galinga antivakarietiškai nusiteikusi grupuotė rengiasi sudrebinti civilizacijos pamatus. Londone vienas po kito pasipila teroristiniai išpuoliai. Nuolaužomis virsta ne tik Britų parlamentas ir Big Benas, ugnies ir chaoso labirintu tampa visas miestas.

  Kilus visuotinei panikai žūva penkių šalių lyderiai, o Jungtinių Valstijų prezidentas (aktorius Aaron Eckhart) paimamas įkaitu. Kol Specialiosios tarnybos visomis išgalėmis stengiasi atkurti pusiausvyrą nusiaubtame mieste, prezidento gelbėjimo operacijos imasi asmeninis jo sargybinis Maikas Baningas (Gerardas Butleris). Jo partnere tampa preciziška profesionalė, ypatingos paskirties agentė MI-6 (Charlotte Riley). Du nepaprastai skirtingi kovotojai ekstremaliomis sąlygomis privalo išmokti pasitikėti vienas kitu, nuo jų veiksmų dabar priklauso pasaulio stabilumas.

  „Londono apgultis“ saugiai sėdintiems kino salėje žada aštrią ir šokiruojančią patirtį. Holivudo filmuose dažniausiai niokojami JAV laisvės simboliai – didelio populiarumo sulaukusioje „Olimpo apgultyje“ žlugo Baltieji rūmai. Dabar atėjo eilė Europai. Terorizmas kine dar niekada nebuvo taip arti ir toks tikras.

  Treileris
   


  Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: Veiksmo, apgultis, has, Londono, (2016), london, online, Fallen
  Peržiūrėjo: 734 | Siuntėsi: 95 | Reitingas: 5.0/1
  Atsisųsti/Ddownloads

  Viso komentavo: 0
  avatar
  Hosted by uCoz