Home » Files » Filmai Online » Komedijos

MYLIU TAVE, FILIPAI MORISAI! / I LOVE YOU PHILLIP MORRIS (2009) online
[ · Download from mirror () ] 27.07.2016, 19:53
Metai: 2009
Žanras: Komedija, Dramos
Aktoriai: Jim Carrey, Ewan McGregor, Leslie Mann...
Režisierius: Glenn Ficarra
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Styvenas Raselas (akt. Jim Carrey) - policininkas iš Teksaso. Jis laimingai vedęs ir gyvena pavyzdingą amerikiečio gyvenimą. Jo gyvenimą temdo tik tai, kad jis nežino, kas jo motina. Mat ji paliko Styveną dar kūdikystėje ir jis užaugo nežinodamas, kas tikrieji jo tėvai. Tiesa, dar viena paslaptis - tik ši paslaptis paties Styveno - jis gėjus. Taip ir gyveno Styvenas ieškodamas motinos, slėpdamas, kad yra homoseksualus ir sekmadieniais grodamas vargonais bažnyčioje.
Nežinia, galbūt Styvenas taip ir būtų ramiai ir nuobodžiai nugyvenęs visą gyvenimėlį, jei jam nebūtų „nusišypsojusi laimė" ir jis nebūtų suradęs pražuvėlės motinos. Šis ilgai lauktas susitikimas, deja, neatnešė Styvenui išsvajotojo išganymo - motina jį atstumia. Styvenui tai tolygu pasaulio pabaigai. Tai sukrečia jį iki sielos gelmių ir policininkas nusprendžia, kad atėjo metas pradėti gyvenimą iš naujo. Jis palieką žmoną Debę (akt. Leslie Mann), kad būtų tuo, kas iš tikrųjų yra. Vyrukas nutaria, kad pakanka apsimetinėti ir veidmainiauti: jis nori būti savimi ir gyventi taip, kaip liepia širdis.

 
 

 

 
Category: Komedijos | Added by: ADMIN | Tags: you, Myliu, online, TAVE, FILIPAI, Phillip, (2009), MORISAI!, Love, Morris
Views: 290 | Downloads: 50 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar