Pagrindinis » Filmai Online » Veiksmo

Šnipas per klaidą / Grimsby (2016) online


 • Atsisiųsti:
 • 28.07.2016, 21:15

  Šnipas per klaidą / Grimsby (2016) online
  Metai: 2016
  Žanras: Komedija, Veiksmo
  Aktoriai: Penélope Cruz, Sacha Baron Cohen, Ian McShane, Mark Strong, Isla Fisher, Rebel Wilson
  Režisierius: Louis Leterrier
  Kalba: Lietuvių

  Aprašymas: Pasiilgote Borato? S. Baron‘as Cohen‘as į kino ekranus atveda naują idiotą – Grimsbį
  Pamenate „Boratą“? Žinoma, kad pamenate. Dokumentiniu stiliumi nufilmuota komedija apie idiotą Kazachstano žurnalistą, išvykstantį kelionėn į Ameriką, prajuokino visą pasaulį. Na, beveik visą. Kazachstano vyriausybė filmą šalyje uždraudė, pareiškė oficialų protestą ir dar labiau susinervino, kai 2012 metais Kuveite šaudymo varžybose nugalėjusi jų sportininkė per organizatorių neapsižiūrėjimą buvo „pagerbta“ himno parodija, sudainuota Borato.

  Pagrindinį herojų įkūnijęs Sacha Baron‘as Cohen‘as sugrįžta į didžiuosius ekranus su ne ką mažesnio idioto vaidmeniu. Susipažinkite su Normanu „Nobiu“ Grimsbiu. Nobis gyvena puikų gyvenimą: turi 11 vaikų, žaviausią merginą visoje Anglijoje (akt. Rebel Wilson) ir nuostabų hobį: yra vienas aršiausių šalyje futbolo chuliganų. Nobiui trūksta vienintelio dalyko: jis trokšta surasti prieš beveik trisdešimt metų nuo jo atskirtą jaunėlį brolį Sebastijaną. Tiesa, Nobis net nenutuokia, kad Sebastijanas (aktorius Mark‘as Strong‘as) yra nuožmiausias britų žvalgybos MI6 šnipas. Ir, žinoma, kai Dievas dalijo kvailumą, stovėjo visiškai kitoje eilėje nei Nobis.

  Likimo dėka viskas pasisuks taip, kad savo vyresnio brolio ims ieškoti pats Sebastijanas. Sužinojęs apie teroristų planus sugriauti nusistovėjusią santvarką ir neteisingai apkaltintas tuo, ko nepadarė, MI6 agentas nebeturės daugiau kur eiti. Norint išgelbėti pasaulį, Sebastijanui prireiks didžiausio pasaulio idioto pagalbos.
   
   

   

   
  Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: Veiksmo, Grimsby, klaidą, (2016), Per, Šnipas, online
  Peržiūrėjo: 1366 | Siuntėsi: 62 | Reitingas: 5.0/1
  Atsisųsti/Ddownloads

  Viso komentavo: 0
  avatar
  Hosted by uCoz