Pagrindinis » Filmai Online » Veiksmo

Pikseliai / Pixels / Пиксели (2015) online


 • Atsisiųsti:
 • 16.12.2015, 16:47

  Pikseliai / Pixels / Пиксели (2015) online
  Metai: 2015
  Žanras:  Veiksmo, Komedijos, Fantastiniai
  Režisierius: Chris Columbus
  Aktoriai: Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan
  Kalba: Lietuvių  / Rusų

  Aprašymas:  1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai.

  Situaciją įvertinęs JAV prezidentas (jį vaidina Kevin‘as James‘as) pagalbos kreipiasi į savo geriausią draugą Semą (akt. Adam‘as Sandler‘is), kuris paauglystėje ne kartą tapo kompiuterinių žaidimų čempionu. Supratęs, kad tik nuo jo priklauso žmonijos ateitis, Semas surenka senų laikų kompaniją – anuomet dėl žaidimų pamišusius vaikinus – ir pakyla į kovą prieš negailestingą svetimą jėgą.

  Šiek tiek nostalgiška ir labai juokinga istorija apie ateivius, apsimetusius kompiuterinių žaidimų herojais, Lietuvos kino teatruose startuoja liepos 24 dieną.
   

   
  Lietuvių k.
   


  Lietuvių (subtitrai)
   


  Rusų k.
   


  Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: (2015), Pixels, пиксели, online, Veiksmo, Pikseliai
  Peržiūrėjo: 214 | Siuntėsi: 41 | Reitingas: 5.0/1
  Atsisųsti/Ddownloads

  Viso komentavo: 0
  avatar
  Hosted by uCoz