Pagrindinis » Filmai Online » Veiksmo

Kitas pasaulis. Kraujo karai / Underworld: Blood Wars (2016) online


 • Atsisiųsti:
 • 18.01.2017, 22:18

  Kitas pasaulis. Kraujo karai / Underworld: Blood Wars (2016) online
  Metai: 2016
  Žanras: Veiksmo, Siaubo, Trileris, Fantastinis
  Aktoriai: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies...
  Režisierius: Anna Foerster
  Kalba: Anglų / Rusų

  Aprašymas: Penktoji vampyrų sagos „Kitas pasaulis“ dalis: Selena stoja į sunkiausią gyvenimo mūšį.

  Nuo pirmojo „Kito pasaulio“ serijos filmo praėjo jau trylika metų. Pagrindinė antgamtinio vampyrų ir vilkolakių pasaulio herojė – vampyrė Selena (aktorė Kate Beckinsale) sugrįžta jau penktoje serijos dalyje – „Kitas pasaulis: Kraujo karai“.
  Gimusi keturioliktame amžiuje, per kelis šimtus metų Selena iš paprastos vampyrės evoliucionavo į nenugalimą karę, kurios (priešingai nei kitų vampyrų) neveikia saulės šviesa. Ypatingos merginos kraujo savybės masina tiek vampyrus, tiek jų nuožmius priešus likanus (vilkolakius). Ištyrę Selenos kraują ir perpratę jos išskirtinumo paslaptį, tiek vieni, tiek kiti potencialiai įgytų didžiulį pranašumą prieš savo amžinus priešininkus. O tuo pačiu – ir galią valdyti pasaulį. Tačiau negana to, kad Selena nuolat privalo saugotis likanų, moteris sužino, kad ją medžioti ėmėsi ir atskilusi galinga vampyrų klano sekta.
  Užvirusioje sumaištyje Selena gali pasikliauti tik savo globotiniu – jaunu vampyru Deividu (akt. Theo James‘as) bei pastarojo tėvu Tomu. Patikimai paslėpusi savo dukrą, Selena išsiruošia į pavojingiausią gyvenimo žygį, kurio tikslas – nugalėti karo ištroškusius vampyrų ir likanų vadus bei pabandyti sutaikyti šimtmečius kovojančius priešininkus. Net jei to kaina būtų ir jos pačios gyvybė.

   
   
   

   

  Anglų k.
   


  Rusų k.
   


  Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: Wars, karai, Underworld:, pasaulis., (2016), online, blood, Veiksmo, Kitas, Kraujo
  Peržiūrėjo: 328 | Siuntėsi: 37 | Reitingas: 5.0/1
  Atsisųsti/Ddownloads

  Viso komentavo: 0
  avatar
  Hosted by uCoz