Home » Files » Filmai Online » Trileriai

Tvin Pykso miestelis / Twin Peaks (3 sezonas) (2017) online
[ · Download from mirror () ] 05.09.2017, 22:53
Metai: 2017
Žanras: Drama, Trileris, Mistinis, Serialai
Aktoriai: Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Dana Ashbrook, Richard Beymer, Lara Flynn Boyle, Sherilyn Fenn ...
Režisierius: Mark Frost, David Lynch
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Tvin Pyksas (angl. Twin Peaks) – amerikiečių draminės mistikos televizijos serialas, laimėjęs tris Auksinio gaublio statulėles ir kitus apdovanojimus.

Serialo bendraautoriai yra režisierius David Lynch ir scenaristas Mark Frost, tačiau atskiras serijas („epizodus“) rašė ne vienas scenaristas ir režisavo visas būrys režisierių. Jungtinėse Valstijose serialas pradėtas transliuoti 1990 m. balandžio 8 d., paskutinė serija parodyta 1991 m. birželio 10 d. Iš viso buvo sukurti du sezonai – 30 serijų (8 – pirmajame sezone ir 22 – antrajame).
Originalo kalba serialo dalys (serijos) vadinamos epizodais, o pirmasis serialo epizodas vadinamas „pilotiniu“ (t. y. bandomuoju, nes nuo jo įvertinimo televizijos kompanijoje priklausė serialo likimas). Dėl to esama paniavos dėl epizodų skaičiaus, nes vieni pilotinį epizodą laiko pirmuoju, o kiti – „nuliniu“.

Po serialo premjeros televizijos kompanijos reikalavimu buvo sukurta alternatyvi pilotinio epizodo pabaiga (neatitinkanti serialo siužeto), ir šis kūrinys buvo išleistas ir platinamas Europoje kaip savarankiškas filmas. Taip televizijos kompanija siekė sau kompensuoti serialo kūrimo išlaidas. Ši alternatyvi pilotinio epizodo versija vadinama europine arba tarptautine pilotinio epizodo versija....
.


 
 

 
 
 
1 serija LT
 
Category: Trileriai | Added by: ADMIN | Tags: Pykso, sezonas), miestelis, (3, online, Twin, Tvin, (2017), Peaks, trileriai
Views: 212 | Downloads: 35 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar