Home » Files » Filmai Online » Trileriai

Paskiepyti: Nuo apgaulės iki katastrofos / Vaxxed: From Cover Up To Catastrophe (2016) online
[ · Download from mirror () ] 19.09.2016, 20:32
Metai: 2016
Žanras: Trileris, Fantastinis
Aktoriai: Del Matthew Bigtree, Mark F. Blaxill, Michaela Blaxill
Režisierius: Andrew Wakefield
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: 2013-aisiais biologas Dr.Brajanas Hukeris sulaukė skambučio iš vyresniojo JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro mokslininko, 2004-aisiais tyrusio tymų-kiaulytės-raudonukės (MMR) vakciną bei jos ryšį su autizmu.
Mokslininkas, Dr. Viljamas Tompsonas prisipažino, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras galutinėje ataskaitoje nuslėpė svarbią informaciją, atskleidusią MMR vakcinos bei autizmo ryšį. Per keletą mėnesių jis Brajanui Hukeriui pateikia slaptą informaciją, kurią jo kolegos bei Ligų kontrolės centras norėjo sunaikinti.

Hukeris į pagalbą pasitelkia gastroenterologą Endriu Veikfyldą, kuris, po 1998-aisiais įvykdyto pranešimo apie tai, kad MMR vakcina sukelia autizmą, buvo apkaltintas judėjimo prieš vakcinas kurstymu. Veikfyldas sukuria šį dokumentinį filmą, nagrinėjantį įrodymus apie valstybinės institucijos, atsakingos už Amerikos piliečių sveikatą, įvykdytą sąmokslą. Interviu su farmacininkais, gydytojais, politikais ir vakcinų sužalotų vaikų tėvais atskleidžia apgaulę, prisidėjusią prie milžiniško ir spartaus autizmo atvejų daugėjimo.
 
 

 

 
Category: Trileriai | Added by: ADMIN | Tags: Vaxxed:, katastrofos, up, Paskiepyti:, to, cover, nuo, Iki, from, apgaulės
Views: 312 | Downloads: 65 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
avatar