Назад Вперед

Naktis su uošviu / All Nighter (2017) online
[ · Download from mirror () ]29.08.2017, 21:51
Metai: 2017
Žanras: Komedija
Režisierius: Gavin Wiesen
Aktoriai: Analeigh Tipton, Emile Hirsch, J.K. Simmons
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Kokio šiaudo griebtumėtės, jeigu pradingtų Jūsų dukra? Žinoma, bet kokio! Būtent dėl šios priežasties ponas Galo (vaid. J.K. Simmons) vieną rytą atsiranda prie jos vaikino Martino (vaid. Emile Hirsch) durų. Kaip paaiškėja, jie jau kurį laiką išsiskyrę, o sunerimęs tėvas niekaip negali iki jos prisikasti. Tad jis paprašo buvusiojo pagalbos ieškant dukros po Džinei (vaid. Analeigh Tipton) pažįstamas vietas.

Taigi siužetiškai šis filmas apie brandų alfa tėvą ir skystuolišką „tofu iš pakelio valgantį“ jo dukros buvusįjį, kurie bendromis – tiksliau, labiau tėvo negu jo – pastangomis bandos išsiaiškinti, kur dingo Džinė. Visa problema, kad tų pastangų čia tiesiog neįmanoma pajausti. Viskas, ką jie daro šiame filme – tai važinėja ir šnekasi. Apie Džinę. Ir santykius. Tiek jos su ex, tiek ir su tėvu. Rodosi, visa siužeto idėja, tai sukurti vizualinį paveikslą, kodėl Džinė yra vienokia ar kitokia, kas filmo pabaigoje neturi jokios realios reikšmės.
Porelė nuvažiuoja į vieną vietą, paklausia ar niekas nematė jo dukros, nuvažiuoja į kitą vietą – daro tą patį. O procese aptarinėja kas ir kodėl jiems nepasisekė santyiuose. Nepaisant keletos vietelių, kur J.K. Simmonso agresyvaus pobūdžio personažas lyg ant dervos plunksnas mėto sąmojus jos ex ir porą kartų stilingai užvažiuoja kažkam į akį – tai viskas, ką Jūs čia rasite įdomaus. Atvirai, tai man pasirodė, kad geriausia. ...


 
 

 

 
Category: Komedijos | Added by: ADMIN | Tags: su, Komedijos, naktis, (2017), uošviu, All, online, Nighter
Views: 287 | Downloads: 54 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
avatar
Студия / магазин веб дизайна
ŃĖÓץÉĶĪÅ ĀČÄÅĪ
ŹĄŅÅĆĪŠČČ ŠĄĒÄÅĖĄ
ĶĄŲ ĪĻŠĪŃ
Оцените мой сайт
Total of answers: 17
ŠÅŹĖĄĢĄ
Šåźėąģą ķą ńąéņå
ŃŅĄŅČŃŅČŹĄ

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0